środa, 8 sierpnia 2012

Afaid to move on. cz.8

Siedziałem w kuchni z Harrym, który dopytywał gdzie byliśmy i co robiliśmy. Czasami zachowywał się jakby był moją mamą. Chciał mnie kontrolować. Denerwowało mnie to, a zarazem dawało poczucie bezpieczeństwa.

#oczami Darcy#
Byłam w swoim pokoju i zastanawiałam się nad moimi uczuciami. Musiałam to wszystko przemyśleć, jakoś logicznie poukładać. To co czułam do Harrego odstawiłam na dalszy plan i zajęłam się moimi uczuciami związanymi z Louisem. Dziwiłam się sama sobie, że niczego się nie domyśliłam. Spędzałam z nim tak czasu, a i tak nie wpadłam na najprostszy powód jego zachowania. Był zakochany. Na dodatek we mnie. Cieszyłam się. Strasznie się cieszyłam. Spodobał mi się już pierwszego dnia, mimo że odrzucił i mnie, i Hazzę. Jednak się nie zniechęciłam. Chciałam do niego w pewien sposób dotrzeć, żeby zrozumiał, że zależy mi na jego szczęściu. I chyba mi się to udało.

Przyszedł do mnie Louis. Tak jak ustaliliśmy - nie okazujemy sobie żadnych uczuć przy chłopakach. Musieliśmy udawać, że nic nas nie łączy ze względu na Harrego. Nie wiedzieliśmy co może zrobić, gdy się dowie. Mógł powiedzieć "spoko, pasujecie do siebie" lub wręcz przeciwnie - mógłby np. skoczyć nam do gardeł.
Siedzieliśmy na moim łóżku i jak gdyby nigdy nic rozmawialiśmy. Harry nie mógł się niczego domyślić, bo robiliśmy tak bardzo często.
- Kurde... A co jeśli coś wymyśli? - spytał Lou.
- Nie martw się. Harry nie jest tak bystry na jakiego wygląda - oznajmiłam.
- Ale co ja? - spytał Haz, który "przypadkiem" przechodził obok pokoju. - Czego mam się nie domyslić?
- Nie musisz wszystkiego wiedzieć... - stwierdziłam.
- No dobra... - powiedział i poszedł do swojej sypialni.
Włączył muzykę. Free falling. Dzięki Harremu znałam tę piosenkę na pamięć. Wiedziałam też, że słuchał jej, gdy był smutny. Tylko dlaczego miałby być smutny?

_____________________________
Proszzz. <3
Licorice - dla Ciebie . Widzisz? Napisałam . ^^
Może nie jest zbyt długie, ale wolę Was utrzymać w niepewności, jeśli owa istnieje...

Patusia . ; p
+ następna może jeszcze dzisiaj .

3 komentarze:

 1. Jeej .; *
  to jest bosskiee. < 33

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudne:] Proszę, dodaj jeszcze dzisiaj !! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. zostawiasz mnie w wiekszej niepewnosci niz moja nauczycielka zbierajaca testy! -licorice

  OdpowiedzUsuń