wtorek, 5 czerwca 2012

Only Harry .

Przed przeczytaniem polecam : <Klik>
________________________________________

Masz wszystkiego dość. Na samą myśl o Twoich problemach dostajesz szału. Nie wiedząc czemu od jakiegoś czasu ciągle tylko kłócisz się ze swoim chłopakiem, Harrym. Nie wiesz czy to wina przez twoje hormony, czy to On ma zły humor..
Nie masz pewności czy On Cię tak naprawdę kocha, ciągle mącisz Mu w głowie. Pytasz, czy naprawdę chce z Tobą być, męczysz Go tymi pytaniami. Może już po prostu On tego nie wytrzymuje, może uwierzył w Twoje słowa ?
Znowu zamiast spać rozmyślasz nad tym wszystkim, ale to po prostu nie daje Ci spokoju. Nie możesz tak po prostu zasnąć, kiedy Ty jesteś tu, a On znowu poszedł obrażony, spać na kanapę. To sumienie nie pozwala Ci zasnąć.
Postanawiasz Go przeprosić, masz dość już tych wszystkich kłótni. Schodzisz na dół, słyszysz jak Harry podciąga nosem. Płacze, nie wiesz czemu.
- Harry, co się stało ?
- Nic, idź spać. - chłopak szybko wytarł oczy, które były całe zapłakane .
- Proszę, nie gniewaj się na mnie. No, Harry przepraszam.. Nie płacz.
- Ja nie płaczę, baba nie jestem !
- Czemu Ty taki jesteś?! - Nie wytrzymałaś, wybuchnęłaś płaczem i uciekłaś szybko na górę, do waszej sypialni, w której teraz tylko Ty sypiałaś .
Położyłaś się na łóżku, płakałaś w poduszkę. Jego poduszkę, która pachniała jeszcze perfumami, których już tak dawno nie czułaś. Między Tobą a Harrym jest bardzo źle. Wiesz, że prędzej czy później się rozstaniecie. Kochasz Go, więc nie chcesz tego.
Wzięłaś i przytuliłaś misia, którego On Ci kiedyś kupił. Był taki mięciutki, lubisz się do Niego przytulać gdy jest Ci smutno..
Nagle usłyszałaś kroki, to był Harry.. Położył się obok Ciebie. Odwróciłaś się do Niego plecami, byłaś na Niego wściekła...
- Kochanie, przepraszam Cię. Proszę wybacz mi, że taki jestem. Nie wiem co się ze mną dzieje. Tęsknię za Tobą, za zapachem Twoich włosów, za Twoim śmiechem. Nie chcę byś płakała. Obiecuję, że się zmienię, będę lepszym chłopakiem, tylko proszę nie kłóćmy się już, to bezsensu.
Odwróciłaś się w Jego stronę. Z Jego oczu płynęły łzy, wtuliłaś się w Jego tors. Płacząc powiedziałaś, że mu wybaczasz, że Ty też się zmienisz, że Go kochasz i chcesz być z Nim mimo przeciwności losu, na dobre i na złe.
Chłopak obdarował Cię namiętnym pocałunkiem, a potem wtulona w Niego zasnęłaś.
Jesteś szczęśliwa, bo masz nadzieję, że wszystko będzie już dobrze, a nadzieja jest wam teraz naprawdę potrzebna... 

_________________________________________________
Mam trochę tych imaginów, więc dodaję . ;D
mam nadzieję, że się podobają . ^^
Pacia . <3

2 komentarze:

 1. .<3
  Dodaj coś jeszcze. !; *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, teraz będę dodawać więcej, bo widzę , że jednak komuś podobają się moje imaginy .
   Jeszcze raz dzięki wszystkim za komentarze . ; )
   Pacia .

   Usuń