środa, 9 maja 2012

School love. *.*

Chodziłaś do trzeciej klasy liceum. Byłaś jedyną Polką w tej prestiżowej brytyjskiej szkole. Twoje liceum różniło się od wszystkich innych. Chodziły do niej tylko osoby, które miały jakiś nieprzeciętny talent. Ty potrafiłaś pięknie śpiewać.

Do Twojej klasy chodzili  początkujący tancerze,aktorzy i piosenkarze.Tych ostatnich było tylko sześciu. Oczywiście ty wliczałaś się do tej grupy. Byłaś w niej jedyną dziewczyną, jednak Tobie to nie przeszkadzało. Z chłopakami, którzy również śpiewali zaprzyjaźniłaś się już w pierwszych dniach roku szkolnego. Szczególnie z jednym.

Miał na imię Zayn. Był brązowookim brunetem. Jego głos był bardzo dojrzały, a jednocześnie strasznie słodki. Spodobał Ci się tak bardzo, że się w nim zakochałaś. Nie chciałaś jednak, aby on się o tym dowiedział.

Spędzałaś z nim każdą przerwę. Inne dziewczyny zazdrościły Ci, że tak dobrze dogadujesz się z Zaynem. Któregoś z kolei dnia, spędzałaś z nim czas.
- <T.I>, Pójdziesz ze mną na spacer? - spytał chłopak.
- Jasne - powiedziałaś. - Kiedy?
- Teraz? - spytał.

Nie odpowiedziałaś tylko wyszłaś ze szkoły ciągnąc Zayna za rękaw. Poszliście do pobliskiego parku. Było jesienne popołudnie. Jak na tę porę roku pogoda była dość przyjemna. Drzewa w parku powoli zaczęły już gubić swoje różnokolorowe liście.


Zayn zaprowadził Cię na polankę, która wyglądała jak wyjęta prosto z obrazka. Liście miały złoty kolor i pięknie komponowały się z prawie bezchmurnym niebem. Rozejrzałaś się dookoła.
- Jak tu pięknie - powiedziałaś i usiadłaś na ziemi.
- Dlatego Cię tu zabrałem - stwierdził Zayn i usiadł obok Ciebie.
- Mogłeś zabrać każdą inną dziewczynę.
- Nie mogłem.
- Dlaczego? - spytałaś zdziwiona, nie domyślając się o co mu chodzi.
- No,bo... Kurde... nie wiem jak to powiedzieć - jąkał się Zayn.
- Prosto z mostu.
- No dobra... No, bo Ty nie jesteś mi obojętna - powiedział. - Tak strasznie mi się podobasz. Przy Tobie nie potrafię być już sobą.

Nie mogłaś uwierzyć...

______________________________________
Takie tam o Zaynie. Nie długo następna część...
Nie wiem o kim wstawić następne.
A i dzięki za prawie 600 odwiedzin w ciągu tygodnia. ; **
Liczymy na więcej . ! 
Patusia . *.* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz