niedziela, 27 maja 2012

Liam ; c

 Włączcie sobie tą piosenkę. <Klik .>
__________________________
 
Kolejny dzień czekałaś. Tęskniłaś za jego uśmiechem, delikatnymi pocałunkami. Nie widziałaś go 6 miesięcy. Liam miał wrócić tydzień temu. Dzwoniłaś do niego, jednak nie odbierał telefonu. Bałaś się, że coś mu się stało. Nie spałaś od kilku dni, bo miałaś nadzieję, że przyjedzie. Nie miałaś kontaktu z resztą zespołu.

Któregoś z kolei dnia czekałaś. Wyszłaś z domu, aby się trochę odstresować. Przechodziłaś obok domu chłopców. Zdziwiłaś się, bo na podjeździe stał samochód. Podeszłaś do drzwi i niemal zostałaś staranowana przez Nialla.
- <T.I>?! Właśnie mieliśmy do Ciebie jechać, ale... - powiedział Niall, jednak przerwał mu Zayn.
- Wsiadaj do samochodu, nie mamy czasu! - krzyknął.

Posłuchałaś go .Po drodze nie mogłaś powstrzymać łez, które same cisnęły Ci się do oczu. Dowiedziałaś się, że Liam miał wypadek samochodowy. Nadal walczył o życie. Chciał Cię zobaczyć. Nie wiedziałaś co o tum myśleć.
Gdy dojechaliście do szpitala, Ty nadal płakałaś. Nic nie mogłaś na to poradzić. Weszliście do sali, w której leżał Liam. Obok niego siedział Harry.Podeszłaś do łóżka, a Liam otworzył oczy. Spojrzał na Ciebie. Byłaś cała zapłakana.
- <T.I> - szeptał. - Nie.. płacz...
- Liam, kocham Cię. - powiedziałaś a do oczu napłynęło Ci jeszcze więcej łez.
- Ja...Też... - oznajmił i usnął. Na zawsze.

Zaczęłaś płakać jak małe dziecko. Nie dopuszczałaś do siebie myśli, że odszedł, że już go nie będzie. Pierwszy raz widziałaś, że Niall , Harry, Zayn i Louis płaczą.
W nocy nie mogłaś spać. Brakowało Ci Liama. Poszłaś po tabletki nasenne. Nie miałaś już nic do stracenia. Jego już nie było. Wzięłaś wszystkie. Od razu usnęłaś. Rano już się nie obudziłaś.
Chłopcy pochowali Cię razem z Liamem, abyś mogła żyć z nim TAM. W niebie.


___________________________
Smutny... ; c Ryczałam jak to pisałam...
O kim następny? Jeszcze raz powtarzam - nie ma nas do piątku! . ; D

Patusia. o.O

2 komentarze:

  1. Kocham tą piosenkę . : D
    a ten imagin jest boski . <3 / Pacia .

    OdpowiedzUsuń
  2. Piosenka jest spokoo . ! ; p
    ale imagin trochę smutny ; //

    OdpowiedzUsuń